• FAKRO – okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość

    FAKRO – okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość

    Tworząc nasze produkty bierzemy pod uwagę te wartości, które kształtują nasze życie. Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu było nie tylko wygodne, ale także sprawiało przyjemność. Firma FAKRO od zawsze stawia na innowacyjność. Przedsiębiorstwo należy do czołówki najbardziej innowacyjnych polskich firm. Celem FAKRO jest dostarczanie najwyższej jakości produktów spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Właśnie innowacyjność stała się głównym motorem rozwoju firmy.

    System jakości funkcjonujący w firmie FAKRO integruje wszystkie działania mające na celu zapewnienie wysokiej jakości produktów, zgodnej z oczekiwaniami klientów, wymaganiami norm europejskich i wymaganiami różnych jednostek certyfikujących. Nowoczesne technologie, zastosowanie skutecznych metod, narzędzi i technik zarządzania produkcją, jednolite procedury działania, szkolenia pracowników, ciągłe doskonalenie procesów wytwarzania i warunków pracy zapewniają niezmienną, wysoką jakość oferowanych produktów.

    Rozwój w firmie FAKRO oznacza rozwój idei i myśli. W centrum badawczo-rozwojowym pracuje ponad 100 inżynierów, którzy pomysły przekształcają w innowacyjne rozwiązania i nowe produkty. FAKRO jest autorem kilkudziesięciu zgłoszeń patentowych oraz zdobyło miano jednej z najbardziej innowacyjnych firm w branży okien dachowych. Oryginalne rozwiązania poprawiają bezpieczeństwo produktów. Przykładem może być nowatorski system wzmacniania konstrukcji okna topSafe, który podwyższa odporność okna na włamanie, a nowe produkty, jak okno preSelect czy okno proSky wyznaczają nowe standardy w branży okien dachowych. FAKRO to firma, która do wielu krajów świata eksportuje nie tylko okna dachowe ale także myśl twórczą polskich inżynierów. W ten sposób polska firma wytycza nowe kierunki rozwoju dla branży okien dachowych na świecie, a Polska stała się światowym liderem w ich produkcji. W trakcie badań stosowane są nowoczesne urządzenia wspomagające projektowanie produktów. Zaawansowana technicznie drukarka 3D, komora do badań klimatycznych, kamera termowizyjna do badania parametrów cieplnych okien to tylko wybrane przykłady wykorzystania techniki w projektowaniu innowacyjnych produktów.

    Napisz komentarz →