Witamy w APK Premium

Jako firma handlowa ukierunkowani jesteśmy na sprzedaż szerokiego asortymentu pokryć dachowych. Działamy na rynku od 1999r. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na stworzenie w pełni profesjonalnej oferty dla wymagającego Klienta. Zaopatrujemy się wprost u producentów co pozwala na zaproponowanie konkurencyjnej ceny. Stworzyliśmy w naszej siedzibie magazyn fabryczny firmy Tondach i staliśmy się generalnym dystrybutorem na województwo łódzkie. APK wspiera również markę EkspertDachowy.pl.

Nasza misja

Naszą misją jest jak najlepsza obsługa naszych klientów i kompleksowa opieka nad Ich inwestycjami...

— Zespół APK Premium

Dlaczego my?

 • Bezpłatne doradztwo

  Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wysoko wykwalifikowana kadrę, która udzieli odpowiedzi na najbardziej szczegółowe pytania, oraz rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące wybranego towaru.

 • Szczegółowe kosztorysowanie

  Kosztorys, który otrzymuje od nas Inwestor, zawiera wszystkie materiały niezbędne do kompleksowego i całościowego wykonania pokrycia dachowego. Nie stosujemy zaniżania kosztów poprzez zmniejszanie ilości potrzebnych materiałów.

 • Profesjonalne wykonawstwo

  Ekipy dekarskie które polecamy, mogą pochwalić się nienaganną opinia Klientów, których dach już ozdabia ich budynek. Zdjęcia z ich realizacji SA dostępne do wglądu aby sami mogli Państwo ocenić ich pracę. Zapraszamy na Mapa dachów.

 • System ratalny

  Na cały oferowany przez nas asortyment, przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny system ratalny, który umożliwi rozłożenie poniesionych kosztów na dogodne raty. Decyzje o przyznanym kredycie otrzymają Państwo tego samego dnia.

 • Zwrot nadwyżek towarowych

  Polityką naszej firmy jest jak najlepsza obsługa Klienta i w związku z tym nie muszą się Państwo martwić o ewentualny towar, który pozostanie, u nas nadwyżkę mogą Państwo zwrócić bez żadnych konsekwencji.

 • Gratisowy transport na terenie województwa

  Na terenie całego województwa łódzkiego, oferujemy gratisowy transport na budowę. Dysponujemy swoją flotą samochodową.

Personel APK Premium

Nasz personel jak i współpracujące firmy dekarskie zostały przeszkolone przez obecnych w naszej ofercie producentów materiałów budowlanych w zakresie produkcji, zastosowań i sposobu montażu. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem technicznym przez cały czas trwania inwestycji. Staramy się zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania systemowe i techniczne które pomagają w podjęciu najkorzystniejszych dla Państwa decyzji. Oferujemy tylko profesjonalne produkty o sprawdzonej jakości.

Targi Interbud 2014