• Innowacyjny JANOSIK

  Innowacyjny JANOSIK


  gont-blaszany-janosik_2

  blacha janosik dach

  Gont blaszany JANOSIK to nasza najnowsza propozycja produktowa firmy BLACHOTRAPEZ – wyrób innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnym designie.
  Punktem wyjścia dla projektantów był oryginalny wzór gontu drewnianego – tradycyjnego pokrycia, na stałe wpisanego w przestrzeń architektury podhalańskiej, ale spotykanego też w innych rejonach Polski. W efekcie prac powstał gont blaszany JANOSIK, którego wyróżnikiem jest najwyższa jakość i wyjątkowy regionalny charakter. Jego kształt, tekstura i kompozycja nie odróżniają się od oryginału, odwzorowując wiernie gont drewniany.
  Prezentowany wyrób oprócz niepowtarzalnego wyglądu, cechują niskie koszty eksploatacji. Dach pokryty tym materiałem dorównuje żywotnością pokryciu wykonanemu z dachówki ceramicznej.
  Gont blaszany JANOSIK doskonale wpisuje się w oryginalną, zakopiańską stylistykę oraz założenia nowoczesnej architektury, podnosi estetykę całego dachu i harmonijnie współgra z kompozycją otoczenia. Jest bardzo atrakcyjnym, funkcjonalnym i lekkim pokryciem o wyjątkowych walorach dekoracyjnych.

  blachotrapez_ulotka_4DL_janosik_PL

  Napisz komentarz →